, , , , , , ,
10. Září. 2010

40 opatření pro Prahu

Volební programy politických stran jsou často hodně obecné a vzdálené realitě. Proto jsme se rozhodli vstoupit do předvolebního dění s nabídkou konkrétních opatření, která podle našeho soudu zkvalitní život v Praze. Pokud se jimi politici nechají inspirovat a zařadí je do svých programů, podaří se nám přispět ke zlepšení podmínek k životu v Praze a postoupíme o krok vpřed při naplňování poslání Auto*Matu.

Naše kuchařka sestává ze 40 dobrých ingrediencí, ze kterých může vařit opravdu každý. Připravili jsme je ve spolupráci s odborníky a pokusili jsme se do nich promítnout naše dlouholeté zkušenosti s pohybem po městě a výsledky mnoha odborných i laických debat. Naši kuchařku a celý projekt k volbám 2010 podpořila surovinovou základnou Nadace OSF.

Pozvánky

Vánoční cyklojízda do Bajkazylu s tombolou
18.12. | 18:00
Pojďme se společně sejít, symbolicky projet a při jedné z posledních příležitostí po cyklojízdě vychutnat atmosféru žižkovského Bajkazylu. Od nového roku bohužel nebude... Na místě bude vedele cukroví – od každého trochu tradiční veselá tombola: máte-li něco, co byste rádi vložili, sem s tím! Více zde.
2046