, , , , , , ,
10. září. 2010

40 opatření pro Prahu

Volební programy politických stran jsou často hodně obecné a vzdálené realitě. Proto jsme se rozhodli vstoupit do předvolebního dění s nabídkou konkrétních opatření, která podle našeho soudu zkvalitní život v Praze. Pokud se jimi politici nechají inspirovat a zařadí je do svých programů, podaří se nám přispět ke zlepšení podmínek k životu v Praze a postoupíme o krok vpřed při naplňování poslání Auto*Matu.

Naše kuchařka sestává ze 40 dobrých ingrediencí, ze kterých může vařit opravdu každý. Připravili jsme je ve spolupráci s odborníky a pokusili jsme se do nich promítnout naše dlouholeté zkušenosti s pohybem po městě a výsledky mnoha odborných i laických debat. Naši kuchařku a celý projekt k volbám 2010 podpořila surovinovou základnou Nadace OSF.

Pozvánky

Cyklojízda Horní Počernice -> Štěrboholy
07.07. | 18:00
Václav Kříž a Petr Uzel, kteří mají na starosti zlepšování cyklistické dopravy v oblasti od Hloubětína do Horních Počernic (Praha 14 a 20) Vás zvou na vzpomínku událostí z Prusko-rakouských válek během cyklojízdy ze Chval do Štěrbohol (a zpět). Sraz je ve čtvrtek 7.7. v 18 hodin u památníku na náměstíčku u zastávky MHD Chvaly mezi Stoliňskou a Březeckou ulicí. Ve Štěrboholích je domluven historický výklad místního kronikáře.
2046