, , , , , , ,
10. Září. 2010

40 opatření pro Prahu

Volební programy politických stran jsou často hodně obecné a vzdálené realitě. Proto jsme se rozhodli vstoupit do předvolebního dění s nabídkou konkrétních opatření, která podle našeho soudu zkvalitní život v Praze. Pokud se jimi politici nechají inspirovat a zařadí je do svých programů, podaří se nám přispět ke zlepšení podmínek k životu v Praze a postoupíme o krok vpřed při naplňování poslání Auto*Matu.

Naše kuchařka sestává ze 40 dobrých ingrediencí, ze kterých může vařit opravdu každý. Připravili jsme je ve spolupráci s odborníky a pokusili jsme se do nich promítnout naše dlouholeté zkušenosti s pohybem po městě a výsledky mnoha odborných i laických debat. Naši kuchařku a celý projekt k volbám 2010 podpořila surovinovou základnou Nadace OSF.

Pozvánky

Světelná cyklojízda
15.10. | 19:00
Letošní cyklojízda bude po instalacích Signal Festivalu- Jízda se ho bude přímo účastnit. Ověnčeni světly projedeme Prahou a připravíme pro kolejdoucí tak jednu expozici navíc. Vezměte všechna světla, co máte: blikačky, svítilny, fluorescenční tyčky, čelovky, svítící výplety, odrazky, reflexní proužky.Podívaná pro nás bude složená především z videomappingů. Promítat se začíná v 19:00 i proto je plán následující: +++ 19:00 sraz na Jiřáku – rozsvítíme všechna světla a vyrazíme +++ 20:00 příjezd na Letohrádek Kinských – první videomapping (POLYHX) – jsou potřeba 3D brýle, buď lze zakoupit za 50,- Kč na místě, nebo si vzít vlastní. +++ 20:30 příjezd na Staromák (THE DIVE) +++ 21:00 příjezd na Mírák (ESCAPE)Více infa o festivalu na: http://www.signalfestival.com/2015/Pozvánka na webu cyklojízd: http://www.cyklojizdy.cz/2015/10/svetelna-rijnova-cyklojizda/

Darujte hned teď!

Podpořte Auto*Mat, darujte nyní...


JednorázověPravidelně
nebo ,- Kč
logo darujme
2046