, , , ,
02. Únor. 2011

Stáhněte si prezentaci z debaty k severovýchodní části Městského okruhu

Veřejná debata k Městskému okruhu, 1.2.2011

V úterý 1. února jsme na ZŠ Palmovka uspořádali informační veřejnou debatu o připravovaných stavbách severovýchodní části Městského okruhu a Libeňské spojky s občany z nejvíce dotčených území. V krátké prezentaci jsme popsali záměr předložený Magistrátem hlavního města Prahy k veřejnému posouzení vlivů na životní prostředí a vysvětlili asi čtyřiceti účastníkům možnosti připomínkování.

Nemohli jste se zúčastnit? Stáhněte si alespoň prezentaci a podejte připomínky nebo napište svému zastupiteli. Termín pro podání připomínek v procesu hodnocení vlivů na životní prostředí (EIA) je 8. února.

Materiály najdete na adrese
http://www.auto-mat.cz/wp-content/uploads-atm/2011/02/MO_LS/, konkrétně:

Pozvánky

Světelná cyklojízda
15.10. | 19:00
Letošní cyklojízda bude po instalacích Signal Festivalu- Jízda se ho bude přímo účastnit. Ověnčeni světly projedeme Prahou a připravíme pro kolejdoucí tak jednu expozici navíc. Vezměte všechna světla, co máte: blikačky, svítilny, fluorescenční tyčky, čelovky, svítící výplety, odrazky, reflexní proužky.Podívaná pro nás bude složená především z videomappingů. Promítat se začíná v 19:00 i proto je plán následující: +++ 19:00 sraz na Jiřáku – rozsvítíme všechna světla a vyrazíme +++ 20:00 příjezd na Letohrádek Kinských – první videomapping (POLYHX) – jsou potřeba 3D brýle, buď lze zakoupit za 50,- Kč na místě, nebo si vzít vlastní. +++ 20:30 příjezd na Staromák (THE DIVE) +++ 21:00 příjezd na Mírák (ESCAPE)Více infa o festivalu na: http://www.signalfestival.com/2015/Pozvánka na webu cyklojízd: http://www.cyklojizdy.cz/2015/10/svetelna-rijnova-cyklojizda/

Darujte hned teď!

Podpořte Auto*Mat, darujte nyní...


JednorázověPravidelně
nebo ,- Kč
logo darujme
2046