, , , ,
02. února. 2011

Stáhněte si prezentaci z debaty k severovýchodní části Městského okruhu

Veřejná debata k Městskému okruhu, 1.2.2011

V úterý 1. února jsme na ZŠ Palmovka uspořádali informační veřejnou debatu o připravovaných stavbách severovýchodní části Městského okruhu a Libeňské spojky s občany z nejvíce dotčených území. V krátké prezentaci jsme popsali záměr předložený Magistrátem hlavního města Prahy k veřejnému posouzení vlivů na životní prostředí a vysvětlili asi čtyřiceti účastníkům možnosti připomínkování.

Nemohli jste se zúčastnit? Stáhněte si alespoň prezentaci a podejte připomínky nebo napište svému zastupiteli. Termín pro podání připomínek v procesu hodnocení vlivů na životní prostředí (EIA) je 8. února.

Materiály najdete na adrese
http://www.auto-mat.cz/wp-content/uploads-atm/2011/02/MO_LS/, konkrétně:

Pozvánky

Cyklojízda Horní Počernice -> Štěrboholy
07.07. | 18:00
Václav Kříž a Petr Uzel, kteří mají na starosti zlepšování cyklistické dopravy v oblasti od Hloubětína do Horních Počernic (Praha 14 a 20) Vás zvou na vzpomínku událostí z Prusko-rakouských válek během cyklojízdy ze Chval do Štěrbohol (a zpět). Sraz je ve čtvrtek 7.7. v 18 hodin u památníku na náměstíčku u zastávky MHD Chvaly mezi Stoliňskou a Březeckou ulicí. Ve Štěrboholích je domluven historický výklad místního kronikáře.
2046