, , , ,
02. února. 2011

Stáhněte si prezentaci z debaty k severovýchodní části Městského okruhu

Veřejná debata k Městskému okruhu, 1.2.2011

V úterý 1. února jsme na ZŠ Palmovka uspořádali informační veřejnou debatu o připravovaných stavbách severovýchodní části Městského okruhu a Libeňské spojky s občany z nejvíce dotčených území. V krátké prezentaci jsme popsali záměr předložený Magistrátem hlavního města Prahy k veřejnému posouzení vlivů na životní prostředí a vysvětlili asi čtyřiceti účastníkům možnosti připomínkování.

Nemohli jste se zúčastnit? Stáhněte si alespoň prezentaci a podejte připomínky nebo napište svému zastupiteli. Termín pro podání připomínek v procesu hodnocení vlivů na životní prostředí (EIA) je 8. února.

Materiály najdete na adrese
http://www.auto-mat.cz/wp-content/uploads-atm/2011/02/MO_LS/, konkrétně:

Pozvánky

bajkazyl_point
Nonstop Point odhalení u Bajkazylu
29.09. | 18:00
Vážení a mnilí, velmi rád bych vás pozval na malé, krátké a neformální setkání u příležitosti spuštění prvního NON STOP servisního pointu pro pražské cyklisty. Bylo to poprvé, trvalo to dlouho, emoce i procesy se ladily na všech stranách, ale díky nasazení a laskavé podpoře mnoha z vás se to nakonec podařilo. Byť zatím jen na 66 procent - na místě bude pumpa a servisní stojan, v tuto chvíli nemáme nainstalován automat na duše (na snímku z probíhající simulován bílou deskou). Památkáři zatím nevydali stanovisko a dodavatel ohlásil termín expedice až na 40. týden tohoto roku. Pevně doufáme, že během podzimu bude vše kompletní.Čtvrtek, 29. září, 18,00 Bajkazyl NáplavkaVečer Last Man Standing - poslední večírek v Bajkazylu na Náplavce v této sezóněTěšíme se na vásMgr. Martin Kontra www.bajkazyl.cz
2046