Hledáme vedoucího kampaně Do práce na kole

16. 08. 2016, Uncategorized @cs

Za šest ročníků se soutěž Do práce na kole rozrostla do 27 měst v ČR a letos v květnu se do ní zapojilo rekordních 10 789 lidí. Otevřela se nově i pro běžce a chodce a máme s ní spousty dalších velkých plánů. K tomu ale potřebujeme zapáleného člověka, který se o ni bude starat, rozvíjet ji a stane se součástí našeho týmu.

Kdo jsme?

Spolek Auto*Mat prosazuje lepší prostředí pro kvalitní život ve městě. Podporujeme veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu i rozumné používání aut. Přinášíme inspiraci z evropských metropolí a aktivizujeme lidi k pozitivní proměně ulic a veřejného prostoru. Dohlížíme na politiky a efektivní využití veřejných peněz.

Koho hledáme?

Člověka, který rozumí projektům, udrží finance na uzdě, dokáže vést tým a spolupracovat s externími partnery. Nezbytná je i schopnost podílet se na vývoji registračního systému, porozumět jeho fungování a ve spolupráci s naším vývojářem jej dále zdokonalovat.

Požadujeme:

  • minimálně pětileté pracovní zkušenosti (zkušenosti s vedením týmu nebo projektovým řízením výhodou)

  • strategické a týmové myšlení

  • systematičnost i dávku kreativity na rozvoj kampaně

  • souznění s posláním Auto*Matu

  • chuť reprezentovat soutěž Do práce na kole v médiích (výhodou je zkušenost s PR)

  • znalost angličtiny (další jazyky výhodou)

Nástup ideálně během října/listopadu.

Úvazek: v době soutěže plný, ve fázi příprav dle dohody, ale minimálně 0,7.

Co budete dělat?

    • připravovat koncept a plán soutěže

    • sestavovat rozpočet a zodpovídat za něj

    • vést tým Do práce na kole

    • kontrolovat a vyhodnocovat cíle a harmonogram

    • shánět nové partnery

    • reprezentovat soutěž Do práce na kole navenek

    • navazovat mezinárodní spolupráci

    • strategicky rozvíjet soutěž Do práce na kole

Co za to?

Flexibilní pracovní dobu, příjemné kolegy a skvělý pocit, když v práci děláte něco, co má opravdu smysl. A taky ty obyčejné věci: dřinu, stres a plat běžný v profi české ekologické nevládce.

Jak na to?

Rádi bychom se o Vás dozvěděli víc, klikněte prosím sem. A připravte si předem i svůj životopis. Informace od Vás potřebujeme do 5. 9. 2016.

Děkujeme. A pokud myslíte, že to není pro Vás, kontaktujte někoho, koho byste v týmu soutěže Do práce na kole rádi viděli Vy.

Auto*Mat – společně s vámi tvoříme město, ve kterém chceme žít

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo