Sons of Pavel 2017 – Finále mezinárodního bike polo turnaje

Letos to je už 5 let, co Pavel sám postavil bike polo hřiště v Praze Krči a zasadil se nejvýznamnější měrou o rozvoj této týmové cyklistické disciplíny v Čechách. Na domácím turnaji jsme v posledních letech pokaždé dosáhli na podium, ale vítězství nám vždycky uniklo o vlásek. Letos to nebude lehčí, ale slibujeme, že pro to uděláme maximum. Několik dobrých výsledků z posledních turnajů nám dává naději, že Tě letos, Pavle, nezklameme.

Bike polo je dynamicky rozvíjející se městský sport, který kombinuje prvky bike trikových disciplín s dynamikou disciplín kolektivního charakteru. Rádi bychom širokou veřejnost přesvědčili, že atraktivita tohoto sportu roste nejen s dovednostmi, ale také s herním stylem.

Díky Pavlovi můžeme pěstovat styl, jehož specifika jsou přesné rozehrávky, rychlé přechody do útoku, flow….
Unikátní pražský styl se těší konfrontovat pestrá směsice hráčů z USA, Kanady, Austrálie, Finska, Belgie, Francie, Švýcarska, Německa, Polska, Rakouska, Lotyšska a Maďarska.

Chcete-li zjistit, jestli na nás může být Pavel hrdý, zapište si víkend 15. – 16. 7. 2017 na hokejbalovém stadionu pod plynojemem v Praze na Palmovce. Pokud věříte, že český tým na finále má, dorazte třeba jen v neděli na finálové zápasy 13.-16.00.

Zázemí: točené pivo, Kofola, vege burgery, polévky z http://polifkarna.com/

Stránka události na Facebooku

od: 16, 7, 2017 / 13:00
do: 16, 7, 2017
místo: Praha / Stadion Mládeže pod Plynojemem, Sokolovská 274/176

Pozvánky

haag
Setkání Cyklisté sobě 26. září – Cyklodoprava na Praze 1
26.09. | 17:00
Pravidelné setkání Cyklisté sobě, které proběhne po prázdninové pauze v úterý 26. září od 17 hodin. V kanceláři Auto*Matu, naposledy na adrese Bořivojova 108.Tématem setkání bude situace v pěších zónách na Praze 1 a plán Auto*matu na rozvoj cyklistické dopravy v centru Prahy. Dozvíte se podrobnosti o dosavadním vývoji kauzy i možném budoucím dění. Prostor bude věnován diskusi o tom, jak by mohla – či spíše měla – vypadat cyklistická infrastruktura v centru Prahy za dvacet let, včetně prezentace konceptu zveřejněného nedávno na webu Auto*matu .
2046