Pracujte pro Auto*Mat

V Auto*Matu nabízíme kromě dobrovolnických pozic také placené. Vilu na Ořechovce si za naše odměny zřejmě nepořídíte, ale za to můžete udělat mnoho dobrého pro celou Prahu – no, není to paráda? Kromě toho získáte zkušenosti s prací v nezisku či potvrzenou praxi do školy a mnoho zážitků s novými přáteli.

Níže najdete další aktuální nabídky Auto*Matu. Pokud máte o některou z nich zájem, napište nebo volejte Ondřeji Hánovi (ondrej.hana@auto-mat.cz, 775 637 354), nebo tomu, kdo je u konkrétní pozice uveden.

Děkujeme za zájem!

Hledáme asistenta/ku uživatelské podpory Do práce na kole

Pro soutěž Do práce na kole hledáme do našeho mladého týmu kolegu/yni, který/á by byl/a komunikativní, pečlivý/á, odolný/á proti stresu a měl/a by si rozumět s počítačem a logickým myšlením.

– 0,5 – 0,7 (max. 1,0) úvazku
– nástup: zač. března školení, od 15. 3. naplno
– ukončení práce: 30. května 2017
– 100 Kč / hod. čistého

Práce spočívá v řešení dotazů a potíží účastníků soutěže Do práce na kole 2017 a asistenci při správě registračního systému. Nejvíce času je třeba na mailovou podporu a telefonování, takže jde v prvé řadě o práci s lidmi. Je ale třeba, abyste si “trochu rozuměli s počítačem” – registrační systém s databází účastníků vyžaduje sice pečlivost a logické uvažování, ale po chvilce je jeho používání snadné.

Tak co, jdete do toho s námi? Napište na ondrej.hana@auto-mat.cz (nejlépe i s CV), nebo volejte na 775 637 354. Přihlášky podávejte prosím do konce února.

Hledáme koordinátora záborů pro Zažít město jinak

Hledáme systematického člověka, který umí v CADu (2D) a nebojí se jednání s úřady. Náplní práce bude vytváření dopravních nákresů záborů sousedských slavností a jednání s úřady. Práce cca od května do září na půl úvazek.

Pište či volejte na jakub.holzer@auto-mat.cz, 728 891 602

Fundraisingový tým

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme telefonisty a fundraisery

Telefonisté

Na naši činnost sháníme prostředky různými způsoby, z nichž jedním jsou dary od jednotlivců, kteří smýšlí podobně jako my. Tvojí prací by bylo s takovými lidmi telefonicky komunikovat a zejména je žádat o podporu. Na rozdíl od oslovování dárců na ulici však budeš komunikovat s lidmi, kteří se většinou již vyjádřili, že je jim Auto*Mat sympatický, nebo dokonce i s lidmi, kteří již podporu přislíbili či jsou našimi dárci pravidelnými.

Průměrný výdělek činí 100 Kč na hodinu (máme systém motivačních odměn, takže si můžeš vydělat i víc, minimálně však vždy dostaneš 80 Kč/h, ale to jen kdyby se ti výrazně nedařilo). Telefonujeme ponejvíce z naší kanceláře v Bořivojově 108, P3 (Žižkov, kus od Jiřího z Poděbrad) přes VoIP (tzn. z počítače přes sluchátka). Lze telefonovat i z domova či z chalupy, kde je připojení (preferujeme však z kanceláře, alespoň můžeš mít okamžitou zpětnou vazbu i informace na případné dotazy).

Časově je nabídka velmi flexibilní, můžeš pracovat prakticky kdykoliv (ne před 9. a po 19.), ideálně alespoň 5 – 10 h. týdně.

Pokud ti nevadí telefonování, je to ke škole nebo jako přivýdělek ideální, časově flexibilní i slušně ohodnocená pozice. Navíc jsme kolektiv samých fajn lidí a i lidé, kterým bys volal/a, jsou většinou v pohodě a rozhovory jsou mnohdy vtipné a zábavné.

Nuže, jdeš do toho s námi? Pokud ano, ozvi se Ondrovi Hánovi na 775 637 354 nebo na ondrej.hana@auto-mat.cz. Díky!

Fundraiseři

Koho hledáme:
  • komunikativní a pozitivní lidi
  • starší 18 let
  • kteří mají nadšení pro naši věc a dá se na ně spolehnout

Co nabízíme:

  • atraktivní hodinovou mzdu s motivačními bonusy (100,- základ, ale můžete si vydělat i víc)
  • smysluplnou a dlouhodobou práci v přátelském kolektivu
  • zkušenosti, školení
  • možnost individuální domluvy
  • nakouknutí do útrob Auto*Matu a možnost dalšího zapojení
  • podílení se na tvorbě tváře města
  • nové přátele a nevšední zážitky

Náplň práce:

Jde o akční brigádu na festivalech a různých slavnostech v Praze a širokém okolí. Chce to energii, zaujetí pro věc a chuť bavit se s lidmi. Práce spočívá v seznamování lidí s našimi aktivitami (nabrífujeme) a jejich motivování k podpoře Auto*Matu.

2046