05. Říjen. 2017

Petice a happening

Do konce týdne sháníme 1000 podpisů pod papírovou petici proti omezení cyklodopravy na Praze 1. Pokud se to povede, kauzu dostaneme na program jednání zastupitelstva HMP. Aktuálně máme asi 800 podpisů. Díky!

Petici proti omezování jízdy na kole v centru Prahy si můžete stáhnout ZDE. Podepsané archy nám prosím přinesete, nebo pošlete na adresu Auto*Mat, z.s., Vodičkova 36, 110 00  Praha 1. Vchod je z Pasáže Lucerna po levé straně mezi restaurací a květinářstvím. Kdyžtak volejte na 212 240 666.

Petici můžete podepsat také na jednom z těchto míst:

Café Jericho, Opatovická, Praha 1
Bajkazyl, Náplavka
Bike_Jesus, Orebitská, Praha 3
Citibikes, nám. Svatopluka Čecha 3, Praha 10 (otevřeno 10-19)
Port62, Vltavanů, Praha 4

Foto je z happeningu Sraz vypuštěných duší, kde se nás na nám. Republiky, 4.10. sešlo přes 200. Všechny fotky ZDE

Pozvánky

Cyklistický mapathon
19.12. | 17:30
Chcete pomoci s vytvářením nejpodrobnější cyklistické mapy Prahy? Mapathon je jedinečnou příležitostí se s mapováním seznámit, naučit se základy, zlepšit své dovednosti anebo pomoci ostatním, kteří se mapovat teprve učí.Po jarním prvním setkání, které se neslo v dosti teoretickém duchu, se nyní naplno ponoříme do víru mapování. Vřele doporučujeme přinést si vlastní notebook.Společně je v plánu aktualizovat cykloobousměrky v celé mapě Prahy a také dokončit zanesení cyklistických stojanů. Pokud zbude čas, tak bychom začali i s přesnějším zanesením cyklostezek, tak aby odpovídaly současným mapovacím požadavkům. Samozřejmě bude čas i na vaše dotazy a probrání konkrétních problémů, se kterými se při mapování potýkáte.(Pokud by někdo jevil zájem i o pomoc s mapováním přímo pro mapu Prahou na kole, na setkání můžeme probrat detaily.)Více o události: stránka na FB(Pokračování textu…)
2046