Výhody pro členy Klubu přátel Auto*Matu

Jako poděkování za Vaši podporu Vám, členům Klubu přátel, kromě zasílání informací o naší činnosti a startovného do soutěže Do práce na kole zdarma, nabízíme i slevu 15 % na veškeré zboží Auto*Matu. Nakupovat můžete na našem stánku či v eshopu. Vyjednali jsme Vám ale i další slevy u našich partnerů. Tento rok mezi ně patří:

• Sleva 10 % na veškeré cyklopříslušenství, díly a servis a 5% na jízdní kola, elektrokola a elektrosady v prodejně Citybikes anebo v konfigurátoru jízdních kol Kolos.

• 1+1 vstupenka zdarma do divadla Alfred ve dvoře. Platí po předložení členské karty při zakoupení vstupenek na kterékoli představení divadla v produkci Motus / Alfred ve dvoře.

• Sleva ve výši 500 Kč na jakýkoliv vícedenní zahraniční zájezd od „outdoorové“ CK Kudrna. Při objednávce přes internet stačí do poznámky připsat PARTNERDPNK2018. V kamenné prodejně ukážete členskou kartičku.

• Sleva 10 % z ceny nedělního brunche v Mlsné kavce – nekuřácké vegetariánské restauraci v Karlíně, která funguje zároveň jako tréninkový podnik o. s. Greendoors a zaměstnává lidi s duševním onemocněním. Stačí se prokázat kartičkou.

• Sleva 15 % na jídlo a pití v tvůrčí kavárně Vypálené koťátko.

Ještě jednou Vám děkujeme, že v tom „jedete s námi“.

(Vaše členské číslo na kartě slouží jako variabilní symbol pro veškeré Vaše budoucí platby na bankovní účet Auto*Matu číslo 2400063333/2010)

2046